Zapisz się na newsletter!x

Zadzwoń, jeśli masz pytania
22 185 55 78
Zadzwoń, jeśli masz pytania
22 185 55 78

Obniż koszty pożyczki. Polecaj.

Zarabiasz i pomagasz innym w dostępie do finansowania.

Korzyści

Dlaczego warto być w Programie Partnerskim Bizona?

Widoczna korzyść przy małym wysiłku

Otrzymujesz wynagrodzenie za polecanie naszej usługi osobom, z którymi współpracujesz na co dzień. Poza tym możesz również dostać wynagrodzenie za ich dalsze polecenia, tzw. drugi poziom.

Promowanie dobrej usługi

Dystrybucję naszej usługi opieramy wyłącznie na poleceniach klientów. Musi zatem być solidna, elastyczna i niedroga. Zyskujesz więc realną szansę na pomoc znajomym w rozwoju ich biznesu.

Wspierasz swój biznes

Rekomendując dobre osoby z Twojej struktury, możesz dać im dostęp do finansowania również wtedy, gdy są wykluczone finansowo. Pomyśl, jak pozytywnie może to wpłynąć na ich motywację.

Dowiedz się, jak prosta jest współpraca z nami

 • Program Partnerski Bizona jest prostym i innowacyjnym systemem, wspierającym finansowo rozwój struktur sprzedażowych w marketingu sieciowym.
 • Pozwala uzyskać pożyczkę łatwiej niż w banku i znacznie taniej niż w innych instytucjach pożyczkowych.
 • Dołączenie do Programu oznacza dodatkowe profity dla Ciebie.
 • Za rekomendowanie zaufanych znajomych z branży MLM otrzymasz punkty przeliczane na złotówki i bonusy, takie jak sztabki złota czy dodatkowe prowizje.
 • Do Programu Partnerskiego mogą dołączyć nasi obecni lub byli klienci lub osoby, które złożyły wniosek o limit lub pożyczkę.
 • Jak wziąć udział w Programie? To proste – wystarczy, że się złożysz wniosek o pożyczkę lub limit na kartę Bizon i następnie wypełnisz krótki formularz internetowy oraz zaakceptujesz regulamin Programu.
 • Do naliczenia Ci punktów wystarczy, że osoba, której poleciłeś(aś) naszą pożyczkę zaznaczy Cię na wniosku jako osobę polecającą. Daje jej to możliwości uwzględnienia Twojej rekomendacji w procesie przyznawania jej pożyczki.
 • W takim przypadku informujemy Cię, o tym z prośbą rekomendację osoby składającej wniosek. Za każdym razem dokonujemy rzetelnej oceny pożyczkobiorcy. W przypadkach uzasadnionych, zastrzegamy sobie jednak możliwość podjęcia negatywnej decyzji pożyczkowej mimo Twojej pozytywnej rekomendacji.
 • Zbierając punkty, możesz dokonywać wypłat z uzyskiwanych prowizji na podstawie wystawianych przez siebie faktur. Jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej – wypłacasz środki z potrąceniem podatku dochodowego z tytułu wygranych w konkursach.
 • Dodatkowym bonusem, jeśli wystawiasz faktury, jest możliwość uzyskiwania 50% kwoty prowizji przyznanej za zrealizowane polecenia pożyczek z tzw. drugiego poziomu, czyli przez osoby wprowadzone do Programu Partnerskiego. Jeśli nie wystawiasz faktur możesz wygrać okresowo sztabkę złota.
 • Regulamin Programu Partnerskiego jeśli wystawisz faktury dostępny jest tutaj, jeśli nie wystawiasz faktur tutaj.
1 566
udzielonych pożyczek
4 767 175 PLN
na łączną kwotę