Informacje pod numerem
22 185 55 78
Informacje pod numerem
22 185 55 78

Budujemy
nowy świat finansów

Dajemy przyjazny, innowacyjny i oparty na kapitale społecznym produkt tam,
gdzie nie są w stanie funkcjonować banki.

Kim jesteśmy?

  • BizOn znaczy Biznes Online. Capital znaczy finansowane. Jesteśmy funduszem pożyczkowym typu FinTech. Nasze produkty opieramy głównie na Internecie. Spełniamy wszystkie wymogi dla instytucji pożyczkowej, wynikające ze znowelizowanej Ustawy o kredycie konsumenckim.
  • Współpracujemy z firmami z sektora MLM oraz z liderami struktur w ramach własnego programu partnerskiego przygotowując dedykowane rozwiązania finansowe dla ich liderów i menedżerów. Finansujemy zarówno obrót, jak i zakupy inwestycyjne oraz potrzeby własne. Udzielamy pożyczek konsumenckich i na działalność gospodarczą.
  • Tworzymy innowacyjną metodę oceny wiarygodności klienta w oparciu o tradycyjne narzędzia oraz kapitał społeczny zgromadzony w strukturach MLM.

Dlaczego my?

Doskonale rozumiemy specyfikę marketingu sieciowego
Nasze rozwiązania szyjemy na miarę Twoich potrzeb
Pobieramy przejrzyste opłaty i prowizje bez haczyków
Skutecznie pożyczamy ludziom budującym swoją przyszłość

Co napisano o BizOn Capital

Alter Business, styczeń 2017
Pierwszy w Polsce FinTech w służbie MLM. Jak BizonCapital zmienia branżę.
Branża sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego (DS/MLM) nie cieszy się powszechnym zaufaniem. Z punktu widzenia przeciętnej, pracującej na etacie osoby, znajduje się na szarym końcu łańcucha biznesowego. Wielu klasyfikuje ją wręcz jako piramidę finansową! Wiemy, jak dalece krzywdzące są tego rodzaju opinie – bo branża pełna jest ludzi wytrwałych, ciężko i mądrze pracujących, bezpośrednich, kontaktowych i bardzo dobrze zarabiających. Te właśnie pozytywne cechy dostrzegli przedsiębiorcy o otwartych umysłach, wywodzący się z branży bankowej.
Puls Biznesu, luty 2017
FINTECHY CHCĄ FINANSOWAĆ MSP
Do wąskiej dziedziny przekonał się także BizOn Capital, który stał się funduszem pożyczkowym dla jednej branży — marketingu sieciowego.

Kierownictwo Bizona

Michał Zielke

Prezes Zarządu. Odpowiada za marketing I sprzedaż. Przed Bizonem, Michał pełnił stanowiska Wiceprezesa Zarządu FM Banku S.A. (obecnie Nest Bank S.A.), odpowiedzialnego za sprzedaż, produkty i marketing. Wcześniej Michał był również dyrektorem ds. Małych Przedsiębiorstw w Polbanku EFG (obecnie część Raiffeisen Bank Polska S.A. ) oraz dyrektorem ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw w BZ WBK. Michał ukończył informatykę na Politechnice Poznańskiej oraz studia podyplomowe MBA na Nottingham Trent University (UK).
Adam Kosecki

Dyrektor ds. Pożyczek. Odpowiada między innymi ryzyko kredytowe oraz sprawność procesów pożyczkowych. Adam w branży finansowej działa ponad 10 lat. Przed Bizonem pracował w GE Money Bank S.A. oraz Banku BPH. Ostatnio pełnił funkcję Z-cy Dyrektora Centrum Kredytowego oraz Kierownika Wydziału Obsługi Wniosków Kredytowych w FM Bank S.A. (obecnie Nest Bank S.A.).
2 007
udzielonych pożyczek
6 061 685 PLN
na łączną kwotę